Biuro Zarządu:

ul. Sienkiewicza 8, 80-227 Gdańsk


NIP: 957090691

tel: 727 008 103

e-mail: biuro@zzwp.pomorskie.pl , pzw.biuro1@wp.pl

Konto bankowe: 06 1020 1811 0000 0002 0014 8486

Uwaga, Koledzy Prezesi!

Szanowni Koledzy, Prezesi Kół!

Corocznie w dniu 31. marca upływał termin składania wniosków na krzyże i odznaki honorowe Związku Żołnierzy Wojska Polskiego. Do chwili obecnej PZW ZŻWP otrzymał wnioski z Koła nr 25. Proszę kolegów prezesów o jak najszybsze przesłanie skanów wniosków na odznaczenia czlonków kół. W załączeniu do przesłanego e-maila  przesyłam formularze wniosków na wszyskie klasy krzyża i odznaki honorowej. Wystarczy je wypełnić, wydrukować, podstęplować pieczątka nagłówkową, podpisać i zeskanować. Skany wniosków przesłać na adres pzw.biuro1@wp.pl. Wypełniając wniosek należy zachować odstęp pomiędzy napisami: opinia ZW i opinia Kapituły ... W tym odstępie musi być miejsce na wpisanie opini PZW ZŻWP oraz wstawienie pieczątek imiennych prezesa i sekretarza zarządu Wojewódzkiego.

Prezydium Zarządu Wojewódzki zamierza realizować wniosek złożony w ramach oferty na realizację zadania publicznego a dotyczący organizacji spotkań integracyjnych w miejscowościach, w których działają koła naszego wniosku. W związku z tym proszę prezesów kół o podanie terminów, spotkań integracyjnych, w których mogliby wziąć udział koleżanki i koledzy z innych miejscowości. Na podstawie zgłoszeń Zespół do spraw Senioralnych opracuje harmonogram wizyt oraz podejmie działania związane z organizacją spotkań.

Dnia 28 maja 2022 roku Zarząd Rejonowy w Słupsku organizuje zawody wędkarskie w Człuchowie. Proszę prezesów kół o poinformowanie wędkarzy o tym przedsięwzięciu. Może chcieliby wziąć w nich udział.

Z pozdrowieniami
ppłk w st. spocz. Zbigniew Drozdek
Prezes PZW ZŻWP

czytaj dalej...

Zasady współpracy MON z organizacjami pozarządowymi

Koleżanki i Koledzy,

Na stronie internetowej Związku, tj. www.zzwp.pl ukazała się decyzja MON nr 168 z 7 grudnia 2020 roku w sprawie współpracy resortu z organizacjami pozarządowymi i innymi partnerami społecznymi. Warto się z nią zapoznać i i odnieść do aktualnych relacji MON ze Związkiem Żołnierzy Wojska Polskiego, także w kontekście stosunkowo niedawnej odmowy ze strony MON do zawarcia takowego porozumienia.

Administrator

czytaj dalej...

Spotkanie nt. innowacji społecznych

Szanowne Koleżanki! Szanowni koledzy!

      Kol. kpt. Krzysztof Dziadczyk przesłal informacje o spotkaniu na temat innowacji społecznych. Proszę osoby zainteresowane pozyskiwaniem środków w ramach konkursów na realizację zadań publicznych o wzięcie udziału w spotkaniu.

Pozdrawiam,

ppłk Zbigniew Drozdek

czytaj dalej...

WAŻNY KOMUNIKAT ZARZĄDU GŁÓWNEGO ZŻWP

WAŻNY KOMUNIKAT ZARZĄDU GŁÓWNEGO ZŻWP

Uprzejmie informujemy, że od dnia 2  maja 2017 r. Biuro Zarządu Głównego funkcjonuje pod adresem:

ul. Miklaszewskiego 5
02-776 Warszawa

Preferowanym sposobem wymiany korespondencji jest poczta elektroniczna. 

czytaj dalej...

Nowości nt. funduszu socjalnego

                                                            UWAGA !!!
                           ZMIANA DOTYCZĄCA FUNDUSZU SOCJALNEGO
                               EMERYTÓW I RENCISTÓW WOJSKOWYCH


Z dniem 22 lipca 2009r. weszło w życie
                                      ROZPORZĄDZENIE MINISTRA OBRONY NARODOWEJ
                                                         z dnia 24 czerwca 2009 r.
w sprawie funduszu socjalnego dla emerytów i rencistów wojskowych oraz przekazywania środków funduszu socjalnego między wojskowymi organami emerytalnymi
(Dz. U. Nr 107, poz. 890)
                       Od dnia 1 marca 2016r. kwota najniższej emerytury wynosi 882,56 zł. ... 

czytaj dalej...


Licznik odwiedzin: 447494