Biuro Zarządu:

ul. Sienkiewicza 8, 80-227 Gdańsk


NIP: 957090691

tel: 727 008 103

tel: 505 438 974

e-mail: biuro@zzwp.pomorskie.pl , pzw.biuro@wp.pl

  

Obchody Święta Niepodległości w Kole 21 ZŻWP Gdynia...

Delegacja Koła nr 21 w składzie, prezes Edward Golis, Stefan Pogorzelski i Kazimierz Pietraszewicz z Proporcem Honorowym Koła, uczestniczyła na zaproszenie Ochotniczej Straży Pożarnej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Gdyni – Obłużu w Mszy Świętej w intencji Ojczyzny w kościele pw.św. Andrzeja Boboli.

czytaj dalej...

Uczczenie Pamięci poległych Żołnierzy Wspólnoty...

Na cmentarz u Wojennym Wspólnoty Brytyjskiej w Malborku znajduje się 13 mogił wojennych z I Wojny Światowej, które zostały przeniesione z Cmentarza Garnizonowego w Gdańsku, oraz 232 mogiły z II Wojny Światowej...

czytaj dalej...

Obchody Dnia Niepodległości w Gdańsku

10 listopada, w przeddzień Święta Niepodległości w Gdańsku odbyła się uroczystość złożenia wieńców i wiązanek kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego, w której wzięła udział delegacja naszego Związku.

czytaj dalej...

Przeddzień Wszystkich Świętych w Kole 20M w Malborku

W przeddzień Wszystkich Świętych, 31 października 2017 roku delegacja Koła 20m: prezes Koła ppłk dypl. pil. Adam Hoderny i członkwie Koła ppłk mgr Jan Dadej, mjr pil. Tadeusz Marzec...

czytaj dalej...

Sympozjum i posiedzenie Pomorskiego Wojewódzkiego Zarządu...

W poniedziałek 16.10.2017r. odbyło się w Posiedzenie Pomorskiego Wojewódzkiego Zarządu Związku Żołnierzy Wojska Polskiego z udziałem prezesów Kół naszego Związku. Program posiedzenia obejmował rownież sympozjum naukowe na temat: "Żołnierska krew ma jedną cenę".

Rozpoczęto posiedzenie odśpiewaniem hymnu Związku Żołnierzy WP.

czytaj dalej...


Licznik odwiedzin: 163204