Biuro Zarządu:

ul. Sienkiewicza 8, 80-227 Gdańsk


NIP: 957-090-06-91

tel: 727 008 103

e-mail: biuro@zzwp.pomorskie.pl , pzw.biuro1@wp.pl

Konto bankowe: 06 1020 1811 0000 0002 0014 8486

Konferencja w Urzędzie Marszałkowskim

       W dniu 24.11.2022 w zorganizowanej przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego konferencji szkoleniowej pt. "Silne organizacje senioralne, czyli jak działać sprawnie i skutecznie" wzięli udział z naszego koła nr 2 pomorskiego ZŻWP koledzy: kmdr por. w st. spocz. Roman Augustyniak i ppłk. w st. spocz. Ryszard Żywicki. Ponadto uczestniczyli: prezes Pomoskiego Zarządu Wojewódzkiego ppłk w st. spocz. Zbigniew Drozdek i wiceprezes PZW ZZWP kmdr w st. spocz. Bożena Szubińska.

       Konferencję otworzyła członkini Zarządu Województwa Pomorskiego Pani Agnieszka Kapała - Sokalska. Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony organizacji działających w sferze senioralnej. Było znakomitą okazją do merytorycznej dyskusji, integracji środowiska, wymiany dobrych praktyk zwłaszcza w dziedzinie możliwości zdobywania finansowania działalności i współpracy międzypokoleniowej.

        Po Konferencji Pomorska Delegatura Obywatelskiego Parlamentu Seniorów w tym samym dniu przeprowadziła w Sali Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Wyłoniono skład nowych władz na okres IV kadencji. Znaleźli się w nich z grona ZZWP kmdr w st. spocz. Bożena Szubińska - jako wiceprzewodnicząca prezydium i  kmdr por. w st. spocz. Roman Augustyniak jako szef sekretariatu.

        Życzymy im owocnej pracy na rzecz naszego środowiska.

Tekst: R Augustyniak
Foto: R. Żywicki
Licznik odwiedzin: 493825