Biuro Zarządu:

ul. Dolna Brama 8, 80-821 Gdańsk


NIP: 957-090-06-91

tel: 727 008 103

e-mail: biuro@zzwp.pomorskie.pl , pzw.biuro1@wp.pl

Konto bankowe: 06 1020 1811 0000 0002 0014 8486

Czas na zmianę

Koleżanki i Koledzy,

          w związku z wynikami ostatnich wyborów do władz pomorskiej organizacji Związku Żołnierzy Wojska Polskiego zaprzestałem pełnienia funkcji rzecznika prasowego Pomorskiego Zarządu Wojewódzkiego ZŻWP. Jednocześnie – co logiczne - zrezygnowałem z administrowania stroną internetową PZW. W najbliższych dniach przekażę obowiązki i uprawnienia w tym zakresie powołanemu na obydwie te funkcje kol. płk. Waldemarowi Szlachcie, wiceprezesowi Pomorskiego Zarządu Wojewódzkiego ZŻWP ds. społeczno-obronnych.

           Pragnę gorąco podziękować Koleżankom i Kolegom za współpracę; za życzliwość i uznanie jakich doświadczałem przez te kilka lat funkcjonowania na stronie internetowej i w innych mediach. Dzięki aktywności korespondencyjnej naszych wspaniałych Kolegów, jak kol. kol. Edward Golis, Czesław Kosianowicz, Zdzisław  Kowalski, Zbigniew Drozdek, Antoni Palczewski, Ryszard Szpakiewicz, Krzysztof Partyka, Janusz Wąsowski i wielu innych, nasza strona internetowa była i jest aktualna, bogata w treści i dobrze ilustrująca życie naszych Kół i instancji oraz – mimo niewątpliwych niedoskonałości - stawiana za wzorzec wobec innych zarządów wojewódzkich Związku. W szczególny sposób dziękuję kol. kmdr. dr. Ryszardowi Czarnocie, byłemu przezesowi PZW za inspirację do podjęcia zadania, pomoc i wsparcie w realizacji wynikajacych zeń powinności.

          Mam tę satysfakcję, że nasza strona www.zzwp.pomorskie.pl była nader często odwiedzana przez internautów (od października 2013 roku ponad 133 tys. wejść) oraz wysoko oceniana przez Koleżeństwo, Pomorski Zarząd Wojewódzki i Zarząd Główny, czego wyrazem było m. in. uhonorowanie mnie Złotym Krzyżem z Gwiazdą Za Zasługi dla Związku i „Złotym Enterem” za sprawne wykorzystywanie mediów elektronicznych w działalności związkowej.

        Jeszcze raz serdecznie dziękuję za współpracę i życzę, aby „pod skrzydłami” kol. płk. Waldemara Szlachty jako administratora – strona internetowa PZW oraz inna działalność medialna dobrze służyła naszej społeczności w tych trudnych, i oby nie trudniejszych czasach.

                Z wyrazami wdzięczności i szacunku

                kmdr dr Krzysztof Zabiegliński
Licznik odwiedzin: 674216