Biuro Zarządu:

ul. Sienkiewicza 8, 80-227 Gdańsk


NIP: 957090691

tel: 727 008 103

tel: 505 438 974

e-mail: biuro@zzwp.pomorskie.pl , pzw.biuro@wp.pl

15 lecie działania Gdańskiej Rady Organizacji Pozarzadowych.

15 lecie działania Gdańskiej Rady Organizacji Pozarządowych.  

W dniu 25 listopada 2017r. Prezes PZW ZZWP ppłk Zbigniew Drozdek wraz z sekretarzem PZW ZZWP kmdr Bożeną Szubińską wzięli udział w plenarnym spotkaniu Gdańskich Organizacji Pozarządowych, które odbyło się w Gdańsku Przymorzu. Spotkanie to pozwoliło na integracje przedstawicieli różnych organizacji pozarządowych działających w Gdańsku oraz świętowanie XV –lecie działania Gdańskiej Rady Organizacji Pozarządowych.

W otwarciu spotkania uczestniczył Wiceprezydent Miasta Gdańska Piotr Kowalczyk oraz Przewodnicząca GROP pani Beata Matyaszczyk. Podczas sesji przedstawione zostało sprawozdanie z realizacji Programu Współpracy Miasta Gdańska z organizacjami pozarządowymi za 2016r.w działalności GROP, uczestnicy mieli możliwość bliżej się poznać prezentując wzajemnie obszary działania swoich organizacji uwzględniając możliwości podjęcia wzajemnej współpracy, lub wykorzystania swoich doświadczeń.

W części warsztatowej można było dowiedzieć się jak pozyskać fundusze dla organizacji pozarządowych, jak skorzystać z bezpłatnych programów internetowych dla organizacji pozarządowych, jak skutecznie się komunikować z innymi podmiotami życia społecznego, jakie warunki spełniać powinna organizacja pozarządowa wobec wejścia w życie nowej ustawy o ochronie informacji niejawnych itp.

Podczas sesji można było skorzystać z porad prawnych punktu konsultacyjnego Urzędu Miasta Gdańsk oraz punktu konsultacyjnego Fundacji Teneo dla organizacji pozarządowych.

Zwieńczeniem spotkania była uroczystość wyróżnienia i nagrodzenia najlepszych urzędników oraz działaczy Rady przy dźwiękach fanfar, przemówieniach, podziękowaniach, gratulacjach i jubileuszowym torcie.

http://grop.pl/2017/11/27/wspomnienia-z-plenarnego-spotkania-gdanskich-organizacji-pozarzadowych/

 
Licznik odwiedzin: 182531